WYNIKI WYSZUKIWANIA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Suplementy w trakcie treningu

Klasyczne “cardio” chętnie wybierane jest zarówno przez osoby odchudzające się, jak i pasjonatów sportu. Regularne ćwiczenia poprawiają wydolność organizmu, pozwalają zrzucić kilka kilogramów, ale często też są stosowane na przykład w walce z cellulitem.

Intensywne ćwiczenia a dieta

Warto pamiętać o odpowiedniej diecie, która nie tylko pomoże szybciej osiągnąć zamierzony cel, ale również wesprze organizm w regeneracji po treningu tlenowym. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się różnego rodzaju suplementy wytrzymałościowe zwiększające wydolność, które mają za zadanie pomóc w dążeniu do Twojego upragnionego celu. Napoje białkowe i elektrolitowe, żele energetyczne i batony jak również specjalistyczne preparaty na ochronę stawów, to tylko kilka z wielu produktów dostępnych w naszej ofercie, a każdy z nich stosowany jest do innych celów.

Jakie suplementy w treningu wytrzymałościowym?

Podczas ćwiczeń należy spożywać produkty łatwo strawne oraz szybko wchłaniane. Nie zapomnij też o odpowiednim nawadnianiu. Napoje elektrolitowe dostępne są w formie płynnego koncentratu, proszku, tabletek czy żelu. Oprócz elektrolitów zawierają one m.in. witaminy, kwas foliowy czy wysoką zawartość maltodekstryn i izomaltulozy. Suplementy wytrzymałościowe w formie elektrolitów pomagają zwiększyć wchłanianie wody oraz w utrzymaniu maksymalnej wydajności organizmu podczas treningu. Żele energetyczne oszczędzają zapasy glikogenu i dostarczają dawkę energii potrzebną do wykonania ćwiczeń. Preparaty z kofeiną skracają czas reakcji i stymulują mięśnie szkieletowe i serce do zwiększonej pracy.

Suplementy wytrzymałościowe a ochrona stawów

Spalanie tłuszczu to tylko jeden z wielu pozytywnych efektów treningu „cardio” stąd tak duża jego popularność. Trening wytrzymałościowy jak i każdy inny trening tlenowy poprawia wydolność płuc, serca i mięśni. Intensywne uprawianie sportów o dużym obciążeniu stawów (np. biegacze, siatkarze), u których narząd ruchu jest często przeciążony wysiłkiem fizycznym, wymaga utrzymania prawidłowego stanu tkanek łącznych. W naszej ofercie znajdują się suplementy po treningu wytrzymałościowym na ochronę stawów, które zawierają przede wszystkim kolagen i glukozaminę oraz unikalny składnik zarejestrowany w urzędzie patentowym pod nazwą Mangoselect®. Produkty te są również wzbogacone m.in. aminokwasem z L-cystyną, rutyną oraz witaminami. Mieszanka starannie wyselekcjonowanych składników pomaga w utrzymaniu stawów w dobrej kondycji.

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT

PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry