WYNIKI WYSZUKIWANIA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 45

Suplementy przed treningiem wytrzymałościowym

Nie jest tajemnicą, że na sukces w sporcie wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiednia dieta. Podczas wysiłku fizycznego mamy do czynienia ze wzmożoną pracą mięśni szkieletowych, a także płuc czy też serca. Dlatego też tak ważne jest dostarczenie organizmowi dodatkowych źródeł energii.

Suplementy przed treningiem

Witaminy, minerały, aminokwasy, napoje elektrolitowe, żele energetyczne, kreatyny, spalacze tłuszczu, batony energetyczne i proteinowe, stymulanty i energetyki – jakie suplementy przed treningiem sprawdzą się w przypadku zawodowych sportowców, a jakie w przypadku osób ćwiczących amatorsko? Potrzeby żywieniowe różnią się w zależności od intensywności oraz czasu trwania ćwiczeń. Nie bez znaczenia jest również dyscyplina sportowa. Stąd też tak ważne jest przeanalizowanie indywidualnych potrzeb oraz opracowanie planu żywieniowego uwzględniającego potrzeby danej osoby. W tym celu warto skorzystać z pomocy dietetyka sportowego.

Suplementy przed treningiem od PENCO Polska

Nic nie zastąpi zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Posiłki sportowców zarówno zawodowych, jak i amatorskich powinny być lekkostrawne, a przy tym bogate w składniki odżywcze. Błyskawiczny węglowodanowy posiłek PENCO® Pelupa i PENCO® Pelupa Fitness opracowane dla sportowców siłowych i wytrzymałościowych. Szybka, zdrowa przekąska o zrównoważonej zawartości węglowodanów, która może być używana zarówno w bezpośrednim okresie przedstartowym i jako zamiennik głównego posiłku w trakcie dnia. Ich uzupełnieniem mogą być inne suplementy diety przed treningiem.

PENCO zna i rozumie potrzeby sportowców. Wiemy, jakie procesy zachodzą w organizmie podczas wysiłku fizycznego i jak wspomóc proces zwiększania nie tylko wytrzymałości, ale też masy czy siły. Wiąże się to ze zwiększonym zapotrzebowaniem organizmu na węglowodany, żelazo i witaminę C ułatwiającą jego wchłanianie, białko, aminokwasy (m.in. beta-alanina), witaminy (m.in. B6, B12, E), elektrolity (potas, sód, magnez, wapń) i nie tylko. Suplementy przed treningiem PENCO pomogą w uzupełnieniu ich niedoborów w okresie wzmożonego zapotrzebowania przed wysiłkiem fizycznym.

Na każdym produkcie zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat składu, właściwości, zalecanego dawkowania, a także wartości odżywczych.

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT

PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry