WYNIKI WYSZUKIWANIA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Suplementy po treningu

Prawidłowo przeprowadzony trening wymaga nie tylko przygotowania planu ćwiczeń dopasowanego do indywidualnej wydolności organizmu, ale przede wszystkim czasu niezbędnego na odpoczynek. Nie wszystkie składniki odżywcze dostarczane wraz ze zbilansowaną dietą mogą pokryć to zapotrzebowanie, zwłaszcza jeśli ćwiczenia należą do intensywnych. Należy pamiętać, że po zwiększonym wysiłku trudno jest uzupełnić wszystkie braki za sprawą standardowej procedury dietetycznej. Dla uzupełnienia makroskładników pomiędzy jednostkami treningowymi należy sięgnąć po odżywki i suplementy na regenerację mięśni. Nie zastępują one zbilansowanej diety – stanowią jedynie jej uzupełnienie, wspomagając proces odbudowy zasobów energetycznych i struktur mięśniowych.

Suplementy po treningu

Zarówno dla zaawansowanego sportowca, jak i amatora dopiero rozpoczynającego swoją przygodę z aktywnością fizyczną, istotny jest nie tyle czas samego treningu, co czas pomiędzy nim. Właśnie wtedy organizm jest w stanie przeprowadzić regenerację, przygotowując się do kolejnego wzmożonego wysiłku. Należy go w tym wspomóc i przyspieszyć ten proces, stosując specjalistyczne suplementy i odżywki dla odbudowy uszkodzonych wysiłkiem mięśni.

Jakie suplementy po treningu znajdują się w ofercie PENCO Polska?

W ofercie PENCO dostępne są produkty w postaci odżywek, batonów, napojów regeneracyjnych, a także koncentratów w płynie lub w proszku. Wybrane preparaty to często źródła kompleksów węglowodanów z czystym białkiem lub aminokwasami, niezbędnymi do utrzymania masy mięśniowej, odbudowy energii po ćwiczeniach oraz przyspieszonej regeneracji. Po intensywnym treningu nie wolno zapominać o odpowiednio zbilansowanym posiłku regeneracyjnym. W ofercie PENCO znajdziesz m.in. dwa innowacyjne napoje regenerujące: PENCO® Restart Drink, PENCO® After Activity. W zależności od potrzeb regeneracyjnych można także wprowadzić do suplementacji białka serwatki, kreatynę, L-argininę, witaminy i minerały oraz koncentraty w proszku do przygotowania wysokoenergetycznego i dobrze nawadniającego napoju elektrolitowego, skracającego czas odbudowy zasobów energetycznych w organizmie.

Warto pamiętać, że dla każdego sportowca istotna jest właściwa regeneracja po treningu. Suplementy oraz odżywki na odbudowę mięśni, które dostępne są w ofercie PENCO, można stosować dodatkowo jako uzupełnienie planu dietetycznego pomiędzy ćwiczeniami. Należy jednak pamiętać, że nie jest to jedyny sposób na regenerację i odbudowę zasobów energetycznych, a jedynie jeden z elementów tego skomplikowanego procesu.

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT

PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry