pomoc

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy

Dostępność produktów 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym. Wówczas maksymalny czas pakowania wynosi 24h. Może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktujemy się z Tobą lub wpiszemy odpowiednią adnotację w uwagach do realizacji zamówienia. 

Forma płatności 

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze – najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Forma dostawy 

Firma kurierska DPD i InPost umożliwiają dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

InPost Paczkomaty. Wybierasz Twój najbliższy punkt odbioru podczas składania zamówienia. Otrzymujesz powiadomienie o możliwości odbioru, gdy przesyłka trafia do paczkomatu. Odbierasz przesyłkę, gdy masz czas. Jeśli nie masz czasu odebrać paczki, możesz przekazać wybranej osobie kod PIN oraz Twój numer telefonu.

Sposób dostawyŁączna kwota zamówienia do 200 Łączna kwota zamówienia powyżej 200 zł
Płatność internetowaPłatność przy odbiorzePłatność internetowaPłatność przy odbiorze
Kurier DPD, Kurier InPost11,99 zł15,99 zł0,00 zł0,00 zł
Paczkomaty InPost9,99 zł13,99 zł0,00 zł0,00 zł

Biuro obsługi klienta:

PENCO POLSKA SP. Z O.O.

ul. Os. Na Murawie 9/4
61-665 Poznań
NIP: 777-33-29-763

Napisz do nas:

info@pencopolska.pl

534 477 904
ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

Nie przegap najlepszych okazji! Pobierz naszą aplikację i bądź na bieżąco

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT
PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2021

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry