PENCO Lab

Badania wydolnościowe mają szczególne znaczenie w sportach wytrzymałościowych. Jego wynik pozwoli zoptymalizować Twój trening oraz nadać mu odpowiedni kierunek.

Badania wydolnościowe są podstawą do poznania procesów jakie zachodzą w naszym organizmie podczas wysiłku fizycznego. Wyznaczone strefy treningowe pomogą efektywniej osiągać cele treningowe, a regularnie wykonywane sprawdzają na jakim etapie jest Twoja forma i ukierunkują odpowiednio trening. Dla początkujących, którzy dopiero zaczynają polecamy sprawdzenie swojego zakresu tętna, w którym najlepiej spalana jest tkanka tłuszczowa. Ponadto warto wyznaczyć  podstawową przemianę materii (BMR), czyli ilość kalorii jaką potrzebuje Twój organizm do utrzymania funkcji życiowych – badania pomocne dla osób redukujących masę ciała. Badania skierowane są nie tylko dla kolarzy, biegaczy, triatlonistów i wszystkich sportów dyscyplin wytrzymałościowych oraz wytrzymałościowo – szybkościowych ale również dla tenisistów i sportowców gier zespołowych. Poznaj ofertę partnerów PENCO w Poznaniu i Wiśle, umów się na wizytą i trenuj mądrze i bezpiecznie.

Nowoczesne laboratorium badań wydolnościowych Diagnostix jest szeroko otwarte, poza sportowcami profesjonalnymi, także dla amatorów oraz zawodników klubów i zrzeszeń sportowych.

Oferta centrum diagnostyki sportowej Diagnostix jest również skierowana do osób, którym zależy na efektywnym zrzuceniu nadmiaru kilogramów, a także do osób uprawiających sport dla zdrowia i pragnących sprawdzić swoją obecną wydolność. Centrum współpracuje zarówno z pojedynczymi osobami jak i grupami zorganizowanymi, dla których specjalnie przygotowano atrakcyjną ofertę. Centrum stwarza również możliwości do przeprowadzania testów z wykorzystaniem laboratoryjnego sprzętu w terenie.

Hotel***Podium, w którym mieści się centrum badań wydolnościowych umożliwia zakwaterowanie zorganizowanych grup ponad 40 osobowych, co stwarza idealne warunki do przeprowadzania zgrupowań treningowych wszelakich dyscyplin sportu i jednoczesnego monitorowania postępu sportowego.

W zależności od preferencji badanego laboratorium wykonuje BADANIA WYDOLNOŚCIOWE  na profesjonalnej bieżni, ergometrze rowerowym Lode lub na trenażerze Cyclus 2.

Więcej informacji na stronie: www.diagnostix.pl

Laboratorium Analizy Ruchu Człowieka

Laboratorium LABTHLETICS zapewnia nowoczesne, rzetelne badania, realizowane zarówno dla potrzeb sportu amatorskiego i wyczynowego  jak i dla zdrowia osób w każdym wieku.

Wyniki przeprowadzonych badań umożliwiają rozwiązywanie problemów związanych z treningiem fizycznym na różnych poziomach zaawansowania. W laboratorium pracują osoby, które są byłymi zawodnikami, obecnymi trenerami, instruktorami i nauczycielami wychowania fizycznego a inspirację do badań czerpią z praktyki naukowej i sportowej.

Badania wydolnościowe wykonywane w Laboratorium Analizy Ruchu Człowieka to specjalistyczne badania sprawności funkcji krążeniowo-oddechowej i wydolności tlenowej organizmu, mające zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa, zdrowia i wyniku sportowego.

Laboratorium dysponuje profesjonalnym i wysoko zaawansowanym technologicznie sprzętem pomiarowym a wyniki uzyskane podczas testu są rzetelne, szczegółowe i przekazywane w formie raportu w  dniu badania.

Więcej informacji na stronie: https://laboratorium.awf.poznan.pl/

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

Nie przegap najlepszych okazji! Pobierz naszą aplikację i bądź na bieżąco

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT
PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry