BATONY ENERGETYCZNE I PROTEINOWE

FILTRY

DYSCYPLINA

SMAK

TIMING

Batony energetyczne i proteinowe to produkty należące do kategorii odżywek dla sportowców. Mają za zadanie dodać energii przed wysiłkiem, uzupełnić ją w trakcie treningu (batony energetyczne) i odbudować mięśnie po wysiłku (batony proteinowe).

Batony energetyczne

Ponieważ zawierają duże ilości węglowodanów nadają się przede wszystkim do spożywania przed treningiem lub startem oraz w trakcie wysiłku fizycznego jako dodatkowe uzupełnienie energii. Zastosowane różne źródła węglowodanów sprawiają, że energia z nich uwalnia się często stopniowo. Organizm ludzki potrafi wykorzystać jako źródło energii jedne węglowodany szybciej a inne z kolei nieco wolniej.

Batony proteinowe dla sportowców

To batony, które zawierają dodatek najczęściej białka serwatkowego lub izolatu białek. To szybkie i wartościowe źródło białka w poręcznej formie, które jest niezbędnym elementem diety każdego człowieka, ponieważ uczestniczy we wszystkich przemianach metabolicznych w organizmie. Białko jest ważnym składnikiem błony komórkowej a w niektórych przypadkach może być także substratem energetycznym. Niedobór białka przyczynia się do niedożywienia i upośledzenia funkcjonowania wielu narządów.

Dla kogo batony proteinowe?

Batony proteinowe służą jednak nie tylko w wspieraniu regeneracji potreningowej i poprawie wydajności u sportowców. Mogą być także częścią diety odchudzającej lub po prostu smaczną przekąską, wtedy gdy masz ochotę na coś słodkiego. Batony proteinowe są odpowiednie zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet poszukujących przyjemności dla podniebienia w zastępstwie słodyczy. Takie osoby pragną mieć alternatywę o niskiej zawartości cukru, którą można zjeść o każdej porze dnia, niezależnie od posiłków głównych. To sprawia, że ​​taki baton może być niezbędny dla każdego, kto prowadzi intensywny tryb życia. Wspaniały smak wypełniony pełnowartościowym białkiem oraz poręczny rozmiar przekąski decyduje, że batonik proteinowy można nosić w torbie lub kieszeni kurtki, dzięki czemu nigdy więcej nie poczujesz głodu!

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

Nie przegap najlepszych okazji! Pobierz naszą aplikację i bądź na bieżąco

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT
PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry