Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Czym są spalacze tłuszczu?
Spalacze tłuszczu to produkty, których podstawowym zadaniem jest przyśpieszenie procesu odchudzania prowadząc do redukcji tkanki tłuszczowej. Czasami zdarzyć się może, że pomimo regularnych ćwiczeń i odpowiednio zbilansowanej diety, trudno jest osiągnąć oczekiwany rezultat redukcji tkanki tłuszczowej. Należy wówczas nieznacznie zwiększyć wydatek energetyczny organizmu oraz rozważyć wsparcie organizmu innym torem, inna drogą. Wtedy właśnie z pomocą przychodzą spalacze tłuszczów. Nie tylko pomagają redukować tkankę tłuszczową, lecz także hamują apetyt, dodają energii i zwiększają tzw. spoczynkową przemianę materii. W ofercie PENCO znajdziesz szeroki wybór preparatów na spalanie tłuszczu przeznaczonych zarówno dla osób, które amatorsko uprawiają sport, jak i zawodowców.

W jaki sposób działają fat burnery?
Mechanizm działania spalaczy tłuszczu polega na stymulacji procesów termogenezy. Nasilają i przyspieszają procesy metaboliczne. Fat burnery zawierają w swoim składzie termogeniki – specjalnie substancje, które prowadząc do zwiększenia produkcji ciepła w organizmie, przyspieszają metabolizm prowadząc do większego spalania kalorii. Warto jednak wspomnieć, że spalacze tłuszczu dodatkowo mogą pobudzić organizm, zwiększyć jego wydolność oraz stymulować proces lipolizy, tj. uwalniania kwasów tłuszczowych z tkanek tłuszczowych. Zwiększenie lipolizy w organizmie pozwala na zwiększenie wykorzystania zgromadzonych zapasów tłuszczowych. Często także zawarte składniki w spalaczach tłuszczów mają zdolność blokowania konwersji węglowodanów i białek do wolnych kwasów tłuszczowych, przez co działać mogą hamująco na proces odkładania tkanki tłuszczowej.
Szeroki zakres działania termogeników powoduje, że z jednej strony szybko pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, a z drugiej strony dodatkowo uzyskasz energię do dalszych treningów. Warto jednak pamiętać, że aby zintensyfikować te procesy należy połączyć stosowanie termogeników z aktywnością fizyczną.

Znajdziesz także w naszym sklepie internetowym:

Suplementy na stawy
Diety koktajlowe
Spalacze tłuszczu
Stymulanty przedtreningowe
Witaminy i minerały