SPALACZE TŁUSZCZU

FILTRY

DYSCYPLINA

TIMING

Czym są spalacze tłuszczu?

Spalacze tłuszczu to produkty, których podstawowym zadaniem jest przyśpieszenie procesu odchudzania prowadząc do redukcji tkanki tłuszczowej. Czasami zdarzyć się może, że pomimo regularnych ćwiczeń i odpowiednio zbilansowanej diety, trudno jest osiągnąć oczekiwany rezultat redukcji tkanki tłuszczowej. Należy wówczas nieznacznie zwiększyć wydatek energetyczny organizmu oraz rozważyć wsparcie organizmu innym torem, inna drogą. Wtedy właśnie z pomocą przychodzą spalacze tłuszczów. Nie tylko pomagają redukować tkankę tłuszczową, lecz także hamują apetyt, dodają energii i zwiększają tzw. spoczynkową przemianę materii. W ofercie PENCO znajdziesz szeroki wybór preparatów na spalanie tłuszczu przeznaczonych zarówno dla osób, które amatorsko uprawiają sport, jak i zawodowców.

W jaki sposób działają fat burnery?

Mechanizm działania spalaczy tłuszczu polega na stymulacji procesów termogenezy. Nasilają i przyspieszają procesy metaboliczne. Fat burnery zawierają w swoim składzie termogeniki – specjalnie substancje, które prowadząc do zwiększenia produkcji ciepła w organizmie, przyspieszają metabolizm prowadząc do większego spalania kalorii. Warto jednak wspomnieć, że spalacze tłuszczu dodatkowo mogą pobudzić organizm, zwiększyć jego wydolność oraz stymulować proces lipolizy, tj. uwalniania kwasów tłuszczowych z tkanek tłuszczowych. Zwiększenie lipolizy w organizmie pozwala na zwiększenie wykorzystania zgromadzonych zapasów tłuszczowych. Często także zawarte składniki w spalaczach tłuszczów mają zdolność blokowania konwersji węglowodanów i białek do wolnych kwasów tłuszczowych, przez co działać mogą hamująco na proces odkładania tkanki tłuszczowej.

Szeroki zakres działania termogeników powoduje, że z jednej strony szybko pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, a z drugiej strony dodatkowo uzyskasz energię do dalszych treningów. Warto jednak pamiętać, że aby zintensyfikować te procesy należy połączyć stosowanie termogeników z aktywnością fizyczną.

Znajdziesz także w naszym sklepie internetowym:

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

Nie przegap najlepszych okazji! Pobierz naszą aplikację i bądź na bieżąco

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT
PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry