DIETY KOKTAILOWE

FILTRY

DYSCYPLINA

SMAK

TIMING

Dieta koktajlowa opiera jest głównie na spożywaniu koktajli. Podstawowa zasada jest zawsze taka sama — standardowe posiłki zastępuje się koncentratami gotowych koktajli. Zastąpienie posiłków produktami niskoenergetycznymi przyczynia się do znaczącej utraty wagi ciała. Zastępując wybrany jeden posiłek dziennie można uzyskać stabilizację wagę po utracie zbędnych kilogramów.

Diety koktajlowe odchudzające

Dieta koktajlowa jest zdecydowanym potwierdzeniem tego, że dieta odchudzająca nie musi być nudna, męcząca i całkowicie pozbawiona smaku. Może być też doskonałym sposobem na przygotowanie organizmu do właściwej diety – zleconej przez lekarza lub dietetyka. Na dietę koktajlową może przejść praktycznie każdy, o ile lekarz czy dietetyk nie widzi w niej żadnych przeciwwskazań.

Diety koktajlowe

Zbilansowane pod względem odżywczym diety zapewniają dostęp do cennych biologicznie białek, często także wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, lecytyny, witamin, minerałów i pierwiastków śladowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, nawet przy znacznie zmniejszonym spożyciu (podczas odchudzania) niezbędnych składników odżywczych i mikroelementów.

Znajdziesz także w naszym sklepie internetowym:

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

Nie przegap najlepszych okazji! Pobierz naszą aplikację i bądź na bieżąco

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT
PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry