AKCESORIA SPORTOWE

FILTRY

DYSCYPLINA

Bidony na wodę, na piesze wędrówki i na co dzień

To co potrzebuje Twój organizm do prawidłowego funkcjonowania to przede wszystkim woda! Według zasad zdrowego odżywiania dziennie powinno się wypijać ok. 2 litrów wody, natomiast przy wzmożonym wysiłku fizycznym dużo więcej. I nie ma znaczenia czy jesteś w domu, w pracy czy na zakupach w markecie. Woda i elektrolity to podstawa naszego funkcjonowania. Będąc poza domem, nie możesz dowolnie korzystać z zasobów domowej lodówki i pomieszczeń gospodarczych a przecież zapotrzebowanie na wodę wciąż pozostaje takie samo. Pomocne mogą być tutaj np. bidony, z dobrodziejstw których dzisiaj korzystają już nie tylko sportowcy.

Bidony rowerowe, bidony do biegania

Współczesne bidony to nie są już typowe butelki wielokrotnego użytku. Mogą mieć rożną pojemność – od 250 do nawet 1000 ml. Jeżeli szukasz bidonu, z którego będziesz korzystać na co dzień, np. podczas przejażdżki rowerowej, wyjścia do pracy lub na spacer zdecyduj się na bidon mniejszy. Dla sportowców i osób aktywnych, dla których bidony są nieodzownym towarzyszem treningów, polecamy większe warianty, np. 500 – 750 ml. Wybierając się jednak na dłuższą wędrówkę górską lub wyprawę rowerową możesz potrzebować zamiennie nawet 2 bidony po 750 ml.
Nie bez znaczenia ma kształt, kolor a nawet producent bidonów. Bidony PENCO to najwyższej jakości produkty znanej i cenionej w środowisku sportowym holenderskiej marki TACX. Ciekawa, prosta konstrukcja gwarantuje, że nie będziesz już potrzebować kolejnego sportowego bidonu. Bidon jest wygodny, przyjazny w użytkowaniu z dużym otworem ułatwiającym wsypywanie elektrolitów, odżywek i uzupełnianie wody. Bidony wykonane są z biodegradowalnego tworzywa sztucznego i w 100% nadają się do recyklingu.

Soft flask – ekwipunek biegacza

Soft Flaski powstały specjalnie z myślą o entuzjastach biegania. Ale czy tylko? Dopracowana plastyczna konstrukcja sprawia, że wygodnie leży w dłoni. Praktyczny miękki bidon o pojemności najczęściej 150 ml, przeznaczony jest głównie na napoje i żele do sportów długodystansowych ale także stanowić może świetne uzupełnienie techniczne ekwipunku np. turysty wysokogórskiego. Łatwo trzyma się w dłoni, mieści w plecaku lub kamizelce trailowej. Posiada wygodny ustnik, dzięki któremu w szybki sposób dostarczysz odpowiednią ilość płynu lub żelu. Szczególnie pomocny podczas stosowania ekonomicznego opakowania PENCO® Energy Gel.

Znajdziesz także w naszym sklepie internetowym:

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

Nie przegap najlepszych okazji! Pobierz naszą aplikację i bądź na bieżąco

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT
PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry