Poprzedni
Następny

BIEGANIE

TRIATHLON

SIŁOWNIA

SPORTY ZESPOŁOWE

WSPIERAMY SPORT

Jesteś zawodowym sportowcem? A może dopiero zmobilizowałeś się do wstania z kanapy? Jesteśmy dla Ciebie! Zanim jednak przejdziesz do suplementacji, upewnij się, że nie masz braków zarówno w diecie jak i w treningu. Wykonaj badania wydolnościowe w celu określania aktualnego poziomu wytrenowania. Misją PENCO jest kompleksowa opieka nad człowiekiem aktywnym fizycznie dlatego w profesjonalnym rozwoju sportowca pomagają nam najlepsi specjaliści.

 

PENCO Trainer

Skuteczny trening i bezpieczna aktywność. Zadbaj o swoją systematyczność pod okiem osobistego i-Trenera. Dostosuj treningi do Twojego poziomu zaawansowania i trybu życia.

PENCO Diet

Żyj zdrowo i aktywnie. Prawidłowo zbilansowana dieta pomoże Tobie znieść obciążenia treningowe, a regeneracja po treningu zostanie usprawniona.

PENCO Lab

Badania wydolnościowe mają szczególne znaczenie w sportach wytrzymałościowych. Jego wynik pozwoli zoptymalizować Twój trening oraz nadać mu odpowiedni kierunek.

PENCO Team

Dzielimy się pasją z najlepszymi. Dołącz do naszego Teamu i skorzystaj z pomocy najlepszych specjalistów i najlepszej oferty wsparcia od PENCO.

PENCO ACADEMY

Nieustannie od 30 lat obserwujemy skomplikowane procesy chemiczne zachodzące w organizmie sportowca pod wpływem składników aktywnych zastosowanych później w produktach PENCO. Obserwujemy najświeższe doniesienia naukowe tak aby mieć pewność, że nasze produkty wciąż spełniają najwyższe standardy jakie może wyznaczać współczesna nauka. W PENCO Academy eksperci wskazują na doniesienia i informacje z pogranicza nauki i sportu. Wszystko po to, abyś mógł jeszcze bardziej świadomie koncentrować się na swojej dyscyplinie sportowej.

WYTRZYMAŁOŚĆ SPORTOWCA A DIETA KETOGENICZNA

Diety wysokotłuszczowe – alternatywa dla węglowodanów w sporcie wytrzymałościowym?   Ktokolwiek przygotowywał się do startu na dłuższym dystansie, na przykład półmaratonu, maratonu lub ultra, spotkał …

CZYTAJ →

WITAMINA D U SPORTOWCA – ZNACZENIE I ZALEŻNOŚCI

Nikomu nie trzeba udowadniać, że utrzymanie prawidłowego poziomu witaminy D oraz jej suplementacja zimą jest niezbędna. Rekomendacje Polskiego Panelu Eksperckiego wskazują, że w sezonie wiosenno-letnim …

CZYTAJ →

BATON PROTEINOWY – CO TO JEST? PRZED CZY PO TRENINGU?

Jest to baton, który zawiera dodatek najczęściej białka serwatkowego lub izolatu białek. To szybkie i wartościowe źródło białka w poręcznej formie, które jest niezbędnym elementem …

CZYTAJ →

STRATEGIE ŻYWIENIOWE

Skorzystaj z gotowych strategii żywieniowych PENCO przygotowanych z myślą o sportach wytrzymałościowych i zespołowych. Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu strategii odpowiedniej dla Ciebie? Jesteśmy gotowi do pomocy.  

SPORTY WYTRZYMAŁOŚCIOWE

SPORTY ZESPOŁOWE

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 150 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT
PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry