AMBASADORZY

Poznaj ambasadorów PENCO którzy skorzystali z pomocy najlepszych naszych specjalistów i najlepszej oferty wsparcia od PENCO.

Absolwentka AWFiS, Trenerka przygotowania motorycznego. Na co dzień instruktorka kolarstwa i szefowa szkółki kolarskiej MTB KIDS AGA PATOKA. Agnieszka przy pracy z dziećmi i młodzieżą stawia przede wszystkim na technikę jazdy i dobrą zabawę na rowerze górskim. Zaraża pasją do sportu, ale jednocześnie nie kładzie nacisku na rywalizację, uważając, że nie każdy ma ten pierwiastek. Agnieszka sama podejmuje się wielu startów MTB plasując się w czołówce kolarek górskich ze środowiska amatorskiego.

Trener, kolarz. Przez wiele lat będąc zawodowym kolarzem odnosił sukcesy zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wielokrotny Górski Szosowy Mistrz Polski Masters, Mistrz Polski Masters MTB XCO, Mistrz Polski Masters Cyclo-Cross, Mistrz Polski Masters Maraton MTB. Multimdalista Pucharu Polski i klasyfikacji generalnej MTB Garmin Series. Uczestnik wielu imprez zagranicznych jak np. UCI Masters Grand Fondo World Championships – Varese ( ITA ), UCI Masters Cyclo-Cross World Championships – Mol ( Belgia ), Absa Cape Epic. Obecnie głównym zajęciem Michała jest praca trenera kolarstwa. Jednocześnie nadal startuję w wyścigach amatorskich zarówno szosowych, MTB jak i CX.

Kolarz, trener, absolwent AWFiS na kierunku fizjoterapia. Obecnie zawodowy triathlonista, specjalizujący się na dystansie 1/2 Ironman. Najlepszy uzyskany czas to 3h56min08sek. Mistrz Polski w cross-triathlonie. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w maratonie MTB. Uczestnik Mistrzostw Świata i Europy w Maratonie MTB i XC. Dwa lata spędził we Francji, gdzie ścigał się w profesjonalnej grupie szosowej. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci.

JBG-2 CryoSpace jest najstarszym zawodowym klubem kolarskim w Polsce z najbardziej utytułowanymi polskimi kolarzami MTB w składzie: Adrian Brzózka, Piotr Brzózka, Michał Glanc, Paweł Bernas, Mariusz Michałek, Michał Paluta, Krzysztof Łukasik, Karol Ostaszewski, Jacek Brzózka. Zawodnicy ci należą do ścisłej czołówki światowej oraz są stałymi członkami Reprezentacji Narodowej. Częścią zespołu był zawodnik oraz trener – „legenda polskiego MTB” – Marek Galiński.

Zawodowy triathlonista, biegacz, trener triathlonu i biegania. Czynnie startujący zawodnik PRO/Elita. Wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski. Najlepsze uzyskane czasy to: 1/2IM – 3:54:42, 10km – 31:15, 5km – 14:58. Głównym zajęciem Igora jest opieka trenerska przygotowująca amatorów do zawodów triathlonowych i biegowych. Stawia na indywidualne podejście do każdego z zawodników, bez względu na poziom wytrenowania. Praktyka trenerska opiera się na wieloletnim doświadczeniu zawodniczym i obserwacji najlepszych Polskich i zagranicznych trenerów podczas licznych zgrupowań. 

INSTAGRAM

Zapraszamy do obserwowania naszych sportowców na Instagramie

#yourfuel, #tankujpenco, #twojepaliwo

ORYGINALNE RECEPTURY
I WŁASNA PRODUKCJA

DARMOWA DOSTAWA
POWYŻEJ 200 zł

99,3% PRODUKTÓW
ZAWSZE W MAGAZYNIE

Nie przegap najlepszych okazji! Pobierz naszą aplikację i bądź na bieżąco

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego Newslettera, bądź na bieżąco z nowymi produktami i wyjątkowymi promocjami.

KONTAKT
PENCO POLSKA sp. z o.o.
Os. Na Murawie 9/4
61-655 Poznań
info@pencopolska.pl
tel. +48 534 477 904

© PENCO 2020

Projekt i wykonanie ALSEL STUDIO

Przewiń do góry